soome

Kiitos viestistäsi.  Jotta voimme toimittaa teille todistuksen vakuutuksen voimassaolosta tarvitsemme myös yrityksen nimen ja y-tunnuksen, niin olisimme varmoja, että lähettämme teille oikean palovakuutustodistuksen. Lisäksi tarvitsemme rasitustodistuksen, josta käy ilmi teidän asemanne suhteessa vakuutuksenottajaan tai vakuutuksenottajan allekirjoittaman valtakirjan tietojen luovutukselle. Asiakas voi myös itse olla yhteydessä yritysasiakaspalveluumme.

eesti

Tänan teid sõnumi eest. Selleks, et saaksime teile anda kindlustuse kehtivuse tõendi, vajame ka ettevõtte nime ja äritunnust, nii et oleksime kindlad, et saadame teile õige tulekindlustussertifikaadi. Lisaks on meil vaja koormise tõendit, mis näitab teie seisukohta kindlustusvõtja suhtes, või volitust, mille kindlustusvõtja on allkirjastanud teabe avalikustamiseks. Klient saab ühendust võtta ka meie äriklienditeenindusega.

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)