soome

Kaikki tarvitaan mukaan! • Paikallaanoloa pitää vähentää aamusta iltaan vauvasta vaariin! • Kysymyksessä on yksilön asia, mutta yhteisöt ja yhteiskunta voivat merkittävästi vaikuttaa valintoihin. • Pitää päästä pois ”istumisen pakkomoodista” kotona, koulussa, työpaikoilla, virastoissa, hoitolaitoksissa, kaikkialla.

eesti

Kõik vajalik on olemas! • Kohalolekut tuleb vähendada hommikust õhtuni lapselt vanaisale! • See on individuaalne asi, kuid kogukonnad ja ühiskond võivad valikutele olulist mõju avaldada. • Vajadus kodus, koolis, töökohtadel, ametites, hooldekodudes ja kõikjal kodus olemise kompulsiivsest režiimist väljuda.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)