soome

Ohessa kuvia liitteenä. Kyseessä kattoterassilla sijaitsevan puurunkoseinän teko. 3904 kuvassa merkkasin punaisella urakkarajat. Seinä on noin 5m korkea. Urakkaan kuuluisi puutyöt tälle seinälle. Kermityöt tekee vesikattourakoitsija. Saataisiinko tästä kokonaishintaurakka? Työurakka ja materiaali tilaajalta. Teiltä materiaalin haalaus katolle tilaajan nostimella. Sitten olisi pienempi koolaustyö maantasossa ulkoseinällä.. sitä voidaan katsoa työmaalla.

eesti

Manustatud pildid lisatud. See on puitkarkassiseina loomine katuseterrassile. Pildil 3904 tähistasin lepingu piirid punasega. Seina kõrgus on umbes 5m. Leping hõlmaks selle seina puutöid. Katusetöid teeb vesikatuse ehitaja. Kas selle tulemuseks oleks koguhinna leping? Tööleping ja materjal tellijalt. Materjal tuleb kliendi liftiga katusele vedada. Siis oleks välisseina maapinnal vähem sillutistöid .. seda saab näha ehitusplatsil.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)