soome

Noonanin mukaan 16-vuotiaana Venäjältä Australiaan muuttaneella Aleksandrovskajalla oli vaikeuksia sopeutua uuteen maahan. Nuoren venäläisen isä oli tuolloin kuollut vain muutamia kuukausia aiemmin. Hän ei Noonanin mukaan syönyt kunnolla ja käytti alkoholia. Kun huhuja alkoi liikkua, että Aleksandrovskaja alkoi saapua krapulassa harjoituksiin, Noonan vei hänet psykologin vastaanotolle. Aleksandrovskaja joutui lopettamaan taitoluistelun tammikuussa 2020 epilepsiadiagnoosin jälkeen. Noonan kertoo, että päätös oli vaikea. – En halua lopettaa luistelua, Noonan kertoo Aleksandrovskajan sanoneen alkuvuodesta.

eesti

Noonani sõnul oli 16-aastaselt Venemaalt Austraaliasse kolinud Aleksandrovskajal raskusi uue riigiga kohanemisega. Noore vene isa oli sel ajal surnud vaid mõni kuu varem. Noonani sõnul ei söönud ta korralikult ega tarvitanud alkoholi. Kui hakkasid levima kuuldused, et Aleksandrovskaja hakkas prooviproovidele saabuma, siis Noonan viis ta psühholoogi kabinetti. Aleksandrovskaja pidi pärast epilepsia diagnoosi peatama iluuisutamise 2020. aasta jaanuaris. Noonan ütleb, et otsus oli keeruline. - Ma ei taha uisutamist peatada, ütles Noonan, et Aleksandrovskaja ütles aasta alguses.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)