soome

Hoitoloissa käytetään monia eri hoitoja rasvaisen ihon kunnon parantamiseksi: harjahierontaa, otsonihöyrytystä , supistavia ja kuivattavia naamioita. Hoitoja tehtäessä pitää välttää sekä liikaa kuumuutta että kylmyyttä välttää jotakin (partitiivi); Mitä sinun pitäisi välttää, jotta ihosi pysyisi kunnossa?, koska kumpikin lisäävät talineritystä.

eesti

Rasvase naha seisundi parandamiseks kasutatakse spaades palju erinevaid ravimeetodeid: harjamassaaž, osooni aurustamine, kokkutõmbavad ja kuivatavad maskid. Ravi tehes tuleks vältida nii liigset kuumust kui ka külma (osaline); Mida peaksite naha vormis hoidmiseks vältima? Kuna mõlemad suurendavad rasueritust.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)