soome

Rasvaisen ihon hoidossa olisi tärkeää parantaa ihon verenkiertoa ja normalisoida talineritystä. Epäpuhtaudet on syytä poistaa ja ehkäistä niiden synty. Huokosia supistetaan ja yritetään estää ihon kiiltäminen. Rasvaista ihoa voi puhdistaa 2-3 kertaa viikossa saippuapesullakin ja ainakin kerran viikossa sille voi tehdä kuorinnan. Kasvovedeksi valitaan supistava, alkoholipitoinen tuote. Kosteusvoiteeksi taas riittää kevyt voide, mielellään kiiltoa estävä päiväkäytössä. Muutenkin valitaan supistavia ja tasapainottavia tuotteita esim. hoitovoiteiksi ja naamioiksi. Paikallisiin epäpuhtauksiin voidaan käyttää antiseptista hoitoainetta. Tuotteiden pH-arvo saa olla hapan.

eesti

Rasuse naha ravimisel oleks oluline parandada naha vereringet ja normaliseerida rasueritust. Saasteained tuleks eemaldada ja vältida. Poorid on kokku tõmmatud ja püütakse vältida naha säramist. Rasvast nahka saab 2-3 korda nädalas puhastada seebipesuga ja vähemalt kord nädalas saab seda koorida. Toonikuks valitakse kokkutõmbav alkohoolne toode. Niisutajana piisab kergest kreemist, eelistatavalt selleks, et päevases kasutuses läiget vältida. Igal juhul valitakse kokkutõmbavad ja tasakaalustavad tooted näiteks ravikreemideks ja maskideks. Kohalike saasteainete jaoks võib kasutada antiseptilist palsamit. Toodete pH peab olema happeline.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)