soome

OikeaKoti Asunnot OikeaKoti Asunnot www.oikeakoti.fi on Evli pankin hallinnoima asuntosijoitusrahasto, joka rakennuttaa 1-4 kerroksia puurunkoisia asuntokohteita pääkaupunkiseudulla ja kehyskuntiin. Kohteemme ovat tyypillisesti 10-40 asunnon rivi- tai luhtitaloyhtiöitä ja ne jäävät omistukseemme vuokra-asunnoiksi. Tavoitteenamme on tuottaa hinta-laatusuhteeltaan markkinoiden parhaita vuokra-asuntoja noin 100 asunnon vuosivauhtia. Toimintamme on vakaata ja suhdanteista riippumatonta. Etsimme Uudenmaan rivi- ja luhtitalokohteisiin Vähintään 4 kokeneen kirvesmiehen ryhmää sisäpuolisiin kirvesmiestöihin Työtehtäviin kuuluu: - Elementtiseinien villoitus ja kipsilevytys - Puurunkoisten väliseinien rakentaminen, villoitus ja kipsilevytys - Saunojen koolaus, höyrysulun, paneloinnin, lauteiden ja kaiteiden asennus - Lattialaminaatin ja katon mdf-panelien asennus - Osassa kohteita katon koolaus ja villoitus, jousirangan asennus ja katon kipsilevytys - Ulko- ja väliovien asennus - Listoitus Erikseen sovittaessa / työryhmän niin halutessa myös: - Kalusteasennukset - Puurakenteisten terassien, aitojen ja pienten kylmien talousrakennusten rakennustyöt Kirvesmiesryhmä pystyy suunnitelmien ja ohjeistuksen perusteella itsenäiseen ja systemaattiseen työskentelyyn ja saavuttaa laadukkaan lopputuloksen. Ryhmällä on nokkamies, joka vastaa ryhmän työn laadusta ja tekemisen yhtenäisyydestä. Työmaalla on yhtäjaksoisesti oltava vähintään yksi suomenkielentaitoinen kirvesmies ja työryhmän mahdollisen vaihtuvuuden on oltava pientä. Hinnoittelu mieluiten pääosin yksikkö- tai urakkapohjaisesti työvaiheiden mukaisesti, tuntihinnat vähemmän suoraviivaisille työvaiheille. Työryhmä laskuttaa yrityksensä kautta. Työmaat sijaitsevat pääkaupunkiseudulla tai kehyskunnissa siten, että yhtä työmaata tehdään yhtäjaksoisesti ja täyspäiväisesti useampi kuukausi, minkä jälkeen siirrytään seuraavalla työmaalle. Työ on lähtökohtaisesti jatkuvaa ja ympärivuotista. Sopivan työryhmän löytyessä töihin pääsee muutaman viikon sisällä. Voimme myös odottaa muutaman kuukauden sopivan työryhmän vapautumista.

eesti

RightHome'i pensionid OikeaKoti Apartments www.oikeakoti.fi on Evli Panga hallatav eluasemefond, mis ehitab 1.-4 korrused puitkarkassiga korpuseprojektid pealinna piirkonnas ja seda ümbritsevates valdades. Meie sihtkohad on tavaliselt 10–40 elumaja ridaelamud või korteriühistu ettevõtted ja need jäävad meie üürikorteritena omandusse. meie eesmärk toodab hinna ja kvaliteedi suhtega turul parima hinnaga kodusid, umbes 100 kodu aastas. Meie tegevus on stabiilne ja tsükliline. Otsime ridaelamute ja tuletornide projekte Uusimaalt Vähemalt 4 kogenud puuseppade rühmad sisemiseks puusepatööks Tööülesanded on järgmised: - villa ja kipsplaadist paneelid - puidust vaheseinte, villa ja kipsplaatide ehitamine - Saunade voltimine, aurutõkke, paneelide, laudade ja piirde paigaldamine - Põrandalaminaadi ja katuse mdf paneelide paigaldamine - Mõned esemed hõlmavad katuse koolutamist ja villastust, vedruvarraste paigaldamist ja katuse kipsplaati - Välis- ja vaheseinte paigaldamine - noteerimine Samuti, kui meeskond on selleks eraldi kokku leppinud / nõudnud: - Mööbli paigaldamine - Puitterrasside, piirdeaedade ja väikeste külmhoonete ehitamine Puusepatöögrupp suudab plaanide ja juhiste põhjal olla iseseisev ja süsteemne töötage ja saavutage kvaliteetne tulemus.Rühmas on ihukaitsja, kes vastutab rühma töö eest tegemise kvaliteet ja ühtsus. Vähemalt üks pidev sait peab olema kohal puusepp, kes valdab hästi soome keelt ja töörühma igasugune käive peab olema väike. Hinnakujundus, eelistatavalt ühiku või lepingu alusel vastavalt tööetappidele, tunnitasu vähem sirgjooneliste sammude jaoks. Töörühm arveldab oma ettevõtte kaudu. Objektid asuvad pealinna piirkonnas või ümbritsevates omavalitsustes, nii et üks ala tehakse mitu kuud ilma katkestusteta ja täistööajaga, siis liikuge järgmisele saidile. Töö on põhimõtteliselt pidev ja aastaringselt. Kui teil on sobiv meeskond, saate tööle minna mõne nädala jooksul. Saame ka mõnda oodata kuud sobiva töörühma vabastamiseks.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)