soome

Tämä lomake on palautettava täytettynä avioliiton esteiden tutkijalle, jotta avioliiton esteiden tutkinta voidaan aloittaa. Jos kihlakumppanilla on ennestään hallussaan voimassa oleva todistus esteiden tutkinnasta, on myös se toimitettava avioliiton esteiden tutkijalle. Todistus avioliiton esteiden tutkinnasta voidaan antaa vasta seitsemän päivän kuluttua siitä, kun pyyntö on saapunut avioliiton esteiden tutkijalle. Kun verkkolomake lähetetään avioliiton esteiden tutkijalle virka-ajan ulkopuolella, saapumispäivä on verkkolomakkeen lähettämisen jälkeinen seuraava arkipäivä, jolloin avioliiton esteiden tutkija on saanut sähköpostitse tiedon verkkolomakkeen saapumisesta palvelimelle.

eesti

Abielu takistuste uurimise alustamiseks tuleb see vorm tagastada abielu takistuste uurijale. Kui kihluspartneril on juba kehtiv takistuste uurimise tõend, tuleb see esitada ka takistuste uurijale. Abielu tõkete uurimistunnistuse saab välja anda alles seitse päeva pärast seda, kui abielubarjääri uurija on taotluse kätte saanud. Kui veebivorm saadetakse abielutõkke uurijale väljaspool tööaega, on saabumise kuupäev järgmine tööpäev pärast veebivormi esitamist, kui abielutõkke uurija on saanud meilisõnumi, et veebivorm on jõudnud serverisse.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)